Konstrukcje stalowe


Będąc profesjonalną firmą, posiadającą wieloletnią praktykę pod względem produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych na terenie Poznania i Wielkopolski, dostarczamy produkty wykonane z wysokiej jakości surowców, które zapewniają im trwałość, niezawodność oraz wieloletnie użytkowanie.

Produkcja konstrukcji ze stali prowadzona jest tak w oparciu o przedstawianą przez zleceniodawców dokumentację techniczną, jak również z wykorzystaniem własnych projektów. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów stalowych dla sektora przemysłowego, budowlanego, energetycznego i wielu innych.

Produkcja w Poznaniu
Konstrukcje stalowe są produkowane w naszym zakładzie w Poznaniu, gdzie poddawane są również specjalistycznemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu, poprzez lakierowanie oraz malowanie proszkowe. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowanymi technologicznie sprzętami, dzięki którym każdy element jest wykonywany niezwykle precyzyjnie, z dbałością o najmniejsze nawet detale.

Budowa/montaż na terenie Wielkopolski
Jako renomowany producent konstrukcji stalowych z Wielkopolski, dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dostarczane przez nas rozwiązania spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród oferowanych przez nas konstrukcji stalowych można znaleźć między innymi:
Hale oraz wiaty
Wykonujemy wytrzymałe konstrukcje nośne hal oraz wiat. Są to obiekty przede wszystkim o przeznaczeniu magazynowym bądź produkcyjnym, zapewniające właściwą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.

Okucia budowlane
Oferujemy różnorodne okucia budowlane stosowane najczęściej jako elementy do okien i drzwi. Są to produkty o wysokiej jakości, które spełniają wymogi pod względem wytrzymałości oraz cech estetycznych.

Podesty techniczne
Jesteśmy wykonawcą stalowych podestów technicznych, które produkujemy stosownie do wymagań klienta. Stanowią one ważny element konstrukcyjny różnorodnych ciągów komunikacyjnych w obiektach technicznych.

Schody
Produkujemy wytrzymałe schody stalowe o zróżnicowanej stylistyce. Jest to oferta przeznaczona nie tylko dla obiektów produkcyjnych czy magazynowych, lecz także handlowych bądź biurowych.

Drabiny cynkowane ogniowo lub galwanicznie
Dostarczamy specjalistyczne drabiny cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Są to konstrukcje w głównej mierze o charakterystyce przemysłowej. Odznaczają się dużą wytrzymałością oraz udźwigiem.

Indywidualne projekty na zamówienie klienta
Realizujemy zlecenia o charakterze indywidulanym w oparciu o projekt klienta lub koncepcję zaproponowaną przez naszą firmę. Dotyczą one wykonania poszczególnych elementów lub całych konstrukcji ze stali.