Balustrady


Balustrady wykonywane przez firmę Steelbud z Poznania to najwyższej jakości produkty, które znajdują zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkalnym, ale także w miejscach użyteczności publicznej. Nowoczesny wygląd, prostota oraz wytrzymałość sprawiają, że wyroby te dodają pomieszczeniom eleganckiego klimatu, a jednocześnie zwiększają poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Dostępne w naszej ofercie balustrady szklane są atrakcyjne estetycznie, funkcjonalne i przede wszystkim niezwykle trwałe. Każda realizacja tego typu produktów jest poprzedzana dokładnym pomiarem, ustaleniem szczegółów oraz wykonaniem projektu, który trafia następnie do akceptacji klienta. Balustrady ze stali nierdzewnej

Nasze balustrady ze stali nierdzewnej, poza funkcjonalnością i bezpieczeństwem, cechuje także oryginalny i wyjątkowy design. Wszystkie projekty staramy się dostosowywać do indywidualnych potrzeb klientów, uwzględniając wszelkie sugestie, a także możliwości finansowe.

Wielkopolska - główny obszar działalności
Jako producent balustrad działamy głównie na terenie Wielkopolski, kierując swoją ofertę zarówno do firm, jak i prywatnych odbiorców. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom inwestorów, zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą dojazd, bezpłatny pomiar oraz cały proces produkcji balustrad, łącznie z fachowym doradztwem technologicznym i konstrukcyjnym.

Produkcja balustrad w Poznaniu
Nasz zakład produkujący balustrady i ogrodzenia zlokalizowany jest w Poznaniu. To tutaj przede wszystkim dostarczamy nasze produkty oraz przeprowadzamy ich kompleksowy montaż. Niemniej jednak jesteśmy gotowi na przygotowanie zlecenia dla klientów z innych miast czy regionów Polski.