Konstrukcje stalowe

Będąc profesjonalną firmą, posiadającą wieloletnią praktykę pod względem produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych na terenie Poznania i Wielkopolski, dostarczamy produkty wykonane z wysokiej jakości surowców, które zapewniają im trwałość, niezawodność oraz wieloletnie użytkowanie.

Balustrady

Balustrady wykonywane przez firmę Steelbud z Poznania to najwyższej jakości produkty, które znajdują zastosowanie nie tylko w budownictwie mieszkalnym, ale także w miejscach użyteczności publicznej. Nowoczesny wygląd, prostota oraz wytrzymałość sprawiają, że wyroby te dodają pomieszczeniom eleganckiego klimatu...

Ogrodzenia

Ogrodzenia oferowane przez firmę Steelbud z Poznania to produkty cechujące się trwałością, wytrzymałością i wysoką estetyką wykonania, zapewniając łatwe i długotrwałe użytkowanie. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania są w pełni funkcjonalne oraz odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Obróbka blach

Steelbud jest prężnie rozwijającą się firmą. Wychodzi naprzeciw innowacyjnym rozwiązaniom. Posiadamy wysokiej jakości maszyny, dzięki którym wszelkie realizacje przebiegają sprawnie, a ich wykonanie jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat parametrów cięcia laserem każdej stali oraz cięcia gilotyną i wyginanych elementów na krawędziarce.

Malarnia proszkowa

Steelbud to malarnia proszkowa działająca na terenie Poznania. Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym zarówno dużych elementów ze stali czarnej, ocynkowanej oraz aluminium, jak i mniejszych oraz detali.